В.о. директора Миронівського НВК Михайла Солотвінського занесли на обласну Дошку Пошани “Педагогічна гордість Сумщини”

Знай наших!, Освіта 18:53, 26.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 26 серпня, делегація освітян Шосткинщини на чолі з міським головою Миколою Ногою взяла участь у масштабній серпневій конференції педагогічних працівників. На ній освітяни області спільно з представниками органів влади та місцевого самоврядування обговорили всі складові організації успішного, ефективного  та здорового освітнього середовища на Сумщині.

Цьогоріч масштабний освітянський захід відбувся на базі Краснопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів під назвою «Сучасна опорна школа – вектор успіху громади». У рамках основної частини заходу педагоги працювали за тематичними платформами: «Реформування освіти в умовах децентралізації», «Опорний заклад – шлях до якісної освіти в громаді», «Інклюзивний освітній простір територіальної громади», «Позашкілля і опорна школа: партнерство заради успішності дитини», «Рухова активність – складова здорового шкільного середовища», «Сучасний учитель – запорука якісної освіти». Це дало можливість ефективно охопити всі напрямки освітньої діяльності, проаналізувати досягнення, потреби та окреслити ефективні вектори розвитку.

Крім того, як повідомляє на своїй фейсбук-сторінці директор Шосткинської гімназії Юлія Мороз, під час конференції оголосили про занесення на обласну Дошку Пошани “Педагогічна гордість Сумщини” в.о. директора Миронівського НВК Михайла Солотвінського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору