Дерматолог
Авто Світ

В ніч на вівторок окупанти випустили по півночі Сумщини 30 артснарядів (Оновлено)

Війна 09:17, 20.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Оперативне командування “Північ”.

 – З 21:43 до 22:00 повідомили про 30 приходів, імовірно з САУ, в районі н.п. Зноб-Новгородське. Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила, – йдеться у повідомленні.

Як зазначає очільник Сумської ОВА Дмитро Живицький, внаслідок обстрілу у Зноб-Новгородській громаді загорілася майстерня місцевого ліцею, пошкоджено три легкових авто, трактор та автобус.

Після 3 години ночі, 20 грудня, по Середино-Будській громаді ворог відкривав мінометний вогонь, 4 прильоти. Вибухи пошкодили дах приватного будинку та електролінії.
В обох випадках люди не постраждали, – додає Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору