Сервис Центр

У Шостці пройде концерт у рамках Фестивалю української музики «Твоя Країна fest»

 Поділитися

Поділитися в

25 червня о 18:00 в Шостці на вул.Садовий Бульвар (біля знаку “I ♥ Shostka”) пройде концерт у рамках Фестивалю української музики «Твоя Країна fest», повідомляє Укрінформ та «Українська Шостка» у Facebook.

Міністерство інформаційної політики разом із легендарними українськими гуртами та виконавцями другий рік поспіль запускає цей важливий для України проект.

Ініціатор створення фестивалю «Твоя країна FEST» лідер гурту «Мандри» Фома (Сергій Фоменко), коментуючи підготовку до другого мистецького вояжу, розповів, що минулого року на концертах фесту побувало від 5 до 10 тисяч людей – і атмосфера там завжди була фантастична.

«З’ясувалося, що в маленьких містечках є величезна потреба в українській музиці, там вакуум, повна відсутність україномовної культури. Люди не бачать її у себе в місті. Тому наше надважливе завдання – об’єднання українців шляхом комунікації, безпосереднього контакту, живого культурного спілкування артистів, держави і громадян», – розповів Фома

Цього року до фестивалю, крім Іванки Червінської, Марії Бурмаки, гурту «Джипсі Лір» та «Мандри», долучилися кілька гуртів: «СКАЙ», «Друга ріка», «Вася Club» та співачка Оксана Муха.

Вокаліст гурту «СКАЙ» Олег Собчук, сказав, що він особисто щасливий від того, що нарешті почали відбуватися подібні заходи.

«Їх треба було починати робити вже давно, тому що половині України не вистачає україномовної культури, україномовної пісні, взагалі української мови, по суті. І ми неодноразово з цим зіштовхувалися. Тому все, що ми туди привеземо, зіграємо, заспіваємо, скажемо зі сцени, – однозначно, буде щире, цікаве, драйвове і з гарним соціальним підтекстом», – переконаний співак.

Ключовий вибір засновників фесту – це прикордонні міста, де проходить не так багато різних заходів на підтримку української мови, де є засилля телеканалів, літератури та преси іншою мовою.

«Нас дуже хвилює, щоб ми якомога скоріше як держава і як народ долучилися до європейської родини вільних демократичних багатих країн, кожна з яких має розвинену локальну культуру, у тому числі й мовну. Я вірю, що такими мистецькими заходами ми прискорюємо наше наближення до мети, бо фестиваль справді має потужну енергію», – сказав ініціатор проведення фестивалю, лідер гурту «Мандри» Фома.

Концерти в рамках Фестивалю української музики «Твоя Країна fest» відбудуться:
15 червня концерт у Коростені (Житомирська область),
19 червня – в Чернігові,
22 червня – в Сумах,
25 червня – в Шостці (Сумська область),
28 червня – в Бердянську (Запорізька область),
1 липня – в Скадовську (Херсонська область),
4 липня – у Чорноморську (Одеська область).

https://www.facebook.com/ukrshostka/videos/692363581208936/

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору