В Чемпіонаті Сумщини шосткинський «Колос» переміг найближчого конкурента
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 24 липня, у Глухові місцевий ФК «Велетень-2» приймав ФК «Колос» (Шосткинська громада) – лідера Чемпіонату області з футболу серед команд Першої ліги.
Амбіційні глухівчани на домашньому стадіоні нічого не змогли вдіяти проти нашої команди. Шосткинці впевнено перемогли господарів, які в турнірній таблиці другі. Рахунок матчу 1:3.
У складі ФК «Колос» відзначились Максим Гарбуз, Антон Москаленко і кращий бомбардир Чемпіонату Сумщини Максим Зенченко. До речі шосткинський нападник забив вже 9 голів.
Наша команда зміцнила своє лідерство – у «Колоса» 22 очки. Шосткинці не зазнали жодної поразки. В їх активі 7 перемог. Один поєдинок «Колос» зіграв внічию.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: