В “АТБ” реалізували небезпечне для здоров’я печиво польського виробника Bogutti

Споживач, Торгівля 12:00, 12.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує про надходження   інформаційного повідомлення системи (RASFF) від 29 квітня поточного року стосовно виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) в рафінованій пальмовій олії, що експортувалась з Німеччини до Польщі, де використовувалась при виготовленні печива (виробник: Bogutti Sp. z. o.o., Zlotoklos). Це печиво було надіслано до України (отримувачі: ТОВ «АТБ-Маркет», просп. Олександра Поля, 40, м. Дніпро, 49000; ТОВ «Форвард-КД», вул. Бузкова, 2, м. Львів, 79035).

Держпродспоживслужба повідомляє, що, відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просять негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за телефоном (0542)77 90 43.

Між тим, в “АТБ” кажуть, що небезпечну для здоровя партію печива вже вилучили з продажу, і покупці можуть повернути продукцію в магазин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору