Уже з понеділка більшість шкіл Сумщини можуть перейти на дистанційне навчання
Поділитися в
Копіювати посилання

З наступного тижня більшість шкіл та дитячих садочків Сумської області можуть бути закриті на карантин та перейти на дистанційне навчання. Бо вже з понеділка Сумщина має всі шанси потрапити до “жовтої” карантинної зони. Про це заявив голова Сумської ОДА Дмитро Живицький в Facebook.
Усьому виною погана організація вакцинації освітян головами громад та керівниками навчальних закладів, зазначає очільник області.
«Про організацію вакцинації для педагогічних колективів мали би подбати керівники до першого вересня. При переході у «жовту» зону карантину, школа, у якій провакциновано менше 80% працівників, переходить до навчання в онлайн-режимі. До “жовтої зони” наша Сумщина може потрапити уже наступного понеділка!», – пише Живицький.
І наостанок закликає поцікавитися, чи вакцинувався учитель чи вихователь вашої дитини.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: