Виберіть професію майбутнього – станьте UX/UI-дизайнером

Технології 07:56, 18.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Чи замислювались ви колись над тим, що деякі сайти під час роботи з ними мають інтуїтивно зрозумілі зручні інтерфейси, а з іншими, біда, витрачається купа часу для здійснення корисної дії. Розробка зрозумілих користувачам інтерфейсів справа рук UX/UI-дизайнерів. Такі спеціалісти не просто малюють красиву картинку, а створюють дійсно продуктивні та функціональні прототипи та інтерфейси.

Щоб стати фахівцем у цій галузі, можна обрати курс Web Design Prohttps://itea.ua/courses-itea/design-roadmap/ux-design/ та на практиці засвоїти всі тонкощі професії. Протягом 29 занять (87 годин) ви познайомитися з інструментами дизайнера, UX-дослідженнями тощо. Навіть дізнаєтеся, де брати натхнення та покращите рівень англійської мови. Система занять створена таким чином, що ви працюєте у групах над реальними проектами. Курс підійде, як і початківцям, так і графічним дизайнерам, які хочуть вдосконалити свої навички.

В чому різниця між UX та UI дизайном?

Слід розрізняти поняття UX та UI між собою. UX-дизайнер (англ. user experience designer) займається проектуванням та вивчає потреби користувачів, будує логічні схеми роботи інтерфейсу, тестує прототипи на цільовій аудиторії та складає технічне завдання для UI-дизайнера. UI-дизайнер (англ. user interface designer) створює інтерфейси та візуалізує робочі прототипи, малює кнопки, іконки, форми та інші компоненти, збирає їх в гармонійний макет.

Після проходження курсу Web Design Pro ви навчитесь:

  1. Розробляти зручні та візуально красиві сайти, мобільні додатки, які зможуть виконувати поставлені бізнесом цілі.
  2. Підвищувати зручність вже готових веб-сайтів
  3. Керувати психологічними аспектами ефективного дизайну
  4. Створювати гіпотези якісних інтерфейсів та робити користувацькі тести з ними
  5. Впроваджувати рішення для покращення функціональності веб-ресурсів.

Випускники курсу отримують сертифікат про успішне завершення навчання, базове портфоліо та рекомендацію на працевлаштування до компаній-партнерів.

Вибір за вами – UX або UI

Експерти ринку відзначають сталий попит на UX/UI-дизайнерів вже декілька років. Особливо стрімке зростання відбулося в період пандемії коронавірусу під час першого локдауну, коли майже вся країна перейшла на віддалений режим роботи. Саме тоді кількість вакансій у цій сфері різко зросла порівняно з числом претендентів. Важливо памятати, що UX/UI-дизайнер – це креативний спеціаліст. Для початку зрозумійте, яким фахівцем ви себе бачите: UX або UI-дизайнером. Тож, якщо хочеться працювати над візуальною частиною дизайну, займайтеся UI. Якщо більше подобається продумувати логіку взаємодії користувача з продуктом, аналізувати, тестувати й робити інтерфейс зручним, – вам у дизайнери користувацького досвіду або UX.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору