Увага! Вздовж державного кордону у Шосткинському районі встановили профілактичну смугу

 Поділитися

Поділитися в

 Зазначена смуга встановлена з метою охорони території України від занесення з території інших держав збудників карантинних хвороб тварин, занесення або самостійного розповсюдження з-за кордону карантинних об’єктів рослин, а також охорони навколишнього природного середовища.

У профілактичній смузі забороняється утримання і випасання худоби та здійснення будь-яких операцій з відходами.

Розпорядженням облдержадміністрації установлено ширину профілактичної смуги в межах Сумської області, а саме:

  •  на сухопутній ділянці державного кордону, на територіях ботанічного заказника місцевого значення «Чехів Яр» (Охтирський район), Гетьманського національного природного парку (Охтирський район), гідрологічного заказника місцевого значення «Олександрівський» (Сумський район), гідрологічного заказника місцевого значення «Миропільський» (Сумський район), зоологічного заказника місцевого значення «Золотарівський» (Сумський район), ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Шалигинський» (Шосткинський район), заповідного урочища місцевого значення «Ломленка» (Шосткинський район), Деснянсько-Старогутського Національного природного парку (Шосткинський район), лісового заказника місцевого значення «Острів» (Шосткинський район) – 100 метрів від державного кордону з Російською Федерацією в тил території України, на річковій (озерній) ділянці державного кордону – 100 метрів від берегової лінії в тил території України;
  • у районах, де населенні пункти прилягають до державного кордону – від ділянки державного кордону до адміністративної межі населеного пункту.

Також, цим же розпорядженням визначені конкретні заходи щодо здійснення на території профілактичної смуги контролю за санітарно-карантинним, ветеринарним, фітосанітарним та екологічним станом.

Ознайомитися з розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 10 лютого 2022 року № 55-ОД «Про встановлення профілактичної смуги вздовж кордону» можна за посиланням: http://sm.gov.ua/images/docs/dostup/55_22.pdf

З усіх питань, які стосуються режиму державного кордону та прикордонного режиму громадяни можуть звернутися безпосередньо до управління Сумського прикордонного загону: тел. (0542) 67-13-82, е-mail:  sumi_zagin@dpsu.gov.ua.

Громадян закликають дотримуватися вимог законодавства України з прикордонних питань. За порушення прикордонного режиму наступає адміністративна відповідальність відповідно до вимог чинного законодавства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору