Увага! У Шостці потрібні люди для посилення контролю правопорядку у місті громадськими формуваннями

Безпека 09:00, 5.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Підприємцями та активістами Шостки сформовано мобільні громадські формування з контролю за дотриманням правопорядку та безпеки у місті. Ці групи озброєні, стежать за дотриманням мешканцями комендантської години, попереджають вчинення мародерств чи інших злочинів.

Наразі їм потрібні люди для посилення контролю правопорядку біля ринків по вул. Свободи до Шосткинського заводу хімічних реактивів, вул. Депутатській, Щедріна, Прорізній та інших вулиць цього мікрорайону. Запрошують усіх бажаючих допомогти в охороні цієї частини міста в нічний час.

Зверніть увагу, ті, хто хоче допомогти, повинні мешкати у вищевказаному мікрорайоні, бажано чоловіки середнього віку. Зброю їм видавати не будуть. Основне завдання – бути «очима» мобільних груп безпеки. Тобто, помітивши, приміром, факт мародерства, самостійно нікого затримувати не треба, втручатися теж, варто лише викликати мобільну озброєну групу. Спостерігачам видадуть перепустки, що дозволяють рухатися містом під час комендантської години. Ходити вони будуть по кілька чоловік.

Власників авто чи електромобілів теж запрошують для створення мобільних груп.

Бажаючих допомогти в охороні міста просять з 9:00 до 18:00 звертатися за телефоном: +380507722546.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору