Дерматолог
Авто Світ

Увага! Тимчасово будуть знеструмлені споживачі Шостки та Шосткинського району

Офіційно 14:56, 30.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Через удари армією рф по критичній інфраструктурі та необхідністю проведення ремонтних робіт будуть тимчасово знеструмлені споживачі м. Конотопа, частини Конотопського району, а також м. Шостки та Шосткинського району. Це – Кролевецька, Глухівська, Ямпільська, Свеська, С.-Будська громади. Таку новину повідомляє «Сумиобленерго».

«Орієнтовно до 19:00 планується завершити роботи, якщо не завадять загрози зі сторони ворога. Енергетики працюють, щоб подолати наслідки ударів російської армії!», – інформує обленерго.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору