Усі навчальні заклади на Сумщині до кінця тижня навчаються дистанційно
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомляє голова Сумської ОВА Дмитро Живицький:
– Школи, садочки, виші, з 10 по 16 жовтня.
На “дистанційку” через масовані обстріли переводять усі навчальні заклади України.
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет на тлі масованих обстрілів армією РФ просить адміністрації міст запровадити дистанційну роботу в навчальних закладах до кінця тижня.
Про це йдеться в повідомленні голови Міносвіти Сергія Шкарлета в Telegram.
– Сьогодні ворог знову завдав нищівних ударів у частині регіонів та столиці. Звертаюся до начальників ОВА та керівників закладів освіти! Наше завдання максимально убезпечити всіх учасників освітнього процесу. Тому прошу ухвалити рішення щодо навчання в дистанційному форматі до кінця поточного тижня (до 14.10.2022), – написав він.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: