Усе, що треба знати про видалення новоутворень

Споживач 12:01, 31.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Шкіра вважається красивою та привабливою, коли вона гладенька та має природний колір. Та через різні спадкові чинники, внутрішні захворювання чи вплив зовнішніх факторів на шкірі можуть з’являтись нерівності, плями чи вузлики, які ще називають новоутвореннями. Деякі з них викликають суто естетичне незадоволення, а інші можуть становити певну небезпеку для здоров’я. Саме тому лише грамотні спеціалісти можуть визначити різновидність косметичного дефекту та за необхідності правильно його видалити.

Вартість видалення новоутворення

Здебільшого залежить від методу усунення, розмірів утворення та його розташування. Наприклад, в прайсі з видалення ліпом та атером за допомогою лазера часто вказуються ціни на:

 • гістологічне дослідження новоутворень;

 • гістологію жировиків;

 • місцеву анестезію;

 • зняття швів;

 • видалення новоутворень на:

  • обличчі;

  • на тілі 5 – 10 см;

  • на тілі 10 – 15 см.

Потрібно зазначити, що економити на усуненні зовнішнього недоліку недоцільно, оскільки непрофесійне лікування може призвести до суттєвих проблем зі здоров’ям у майбутньому. Тому найкраще пройти процедуру видалення новоутворень https://goldlaser.com.ua/nashi-uslugi/lazernaya-dermatologiya/lazernoe-udalenie-novoobrazovaniy/ у кваліфікованих дерматологів клініки Gold Laser.

Переваги лазерного видалення новоутворень

Є багато способів усунення косметичних дефектів, але за багато років використання лазерне висічення отримало безліч позитивних відгуків як зі сторони пацієнтів, так і лікарів-дерматологів. Ключові переваги видалення новоутворень лазером:

 1. Відсутність рубців та плям на шкірі після процедури.

 2. Мінімальний дискомфорт, оскільки для знеболення використовується місцева анестезія.

 3. Відсутність кровотечі як під час лікування, так і в період реабілітації.

 4. Незначний ризик післяпроцедурних ускладнень, зокрема досить рідко виникає інфікування ран і повністю відсутнє — розходження швів.

 5. Швидке відновлення, яке пов’язане з малоінвазивністю процедури.

Після усунення недоліку за шкірою не складно доглядати, достатньо виконувати рекомендації лікаря. Також певний час потрібно утримуватись від відвідування басейну, лазні, солярію чи приймання сонячних ванн.

Чи завжди потрібно видаляти новоутворення?

Усе залежить від різновиду шкірного дефекту. Якщо це родимка, то показанням до її видалення є біль, почервоніння чи кровотеча в місці розташування. Також може відмічатись потемніння чи інша зміна кольору утворення, його несиметричність та часте травмування під час носіння одягу чи під час гоління.

Бородавки чи кондиломи потрібно обов’язково видаляти, оскільки їхній розвиток спричинює вірус папіломи людини, який може передаватись близьким через особисті контакти або переноситись на інші ділянки тіла. Якщо новоутворення розростається, кровоточить, знаходиться на підошві чи в інтимній зоні, то його потрібно усунути негайно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору