Усе більше випускників Шосткинщини долучаються до акції “Замість квітів – допомога ЗСУ”
Поділитися в
Копіювати посилання
Учні Шосткинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 підтримали акцію «Замість квітів на Останній дзвоник – допомога ЗСУ».

Знаючи про те, що зараз іде важливий збір на РЕБи для 13-го батальйону, цьогорічні випускники прийняли виважене рішення: кращої допомоги, ніж тим, хто зараз боронить нашу країну на передовій, бути не може! 11- класники зібрали 2500 грн. і принесли до Волонтерського центру “Шостка-Добро”.

Раніше ми повідомляли, що учні двох 11-х класів школи 1 також передали по 2 тис. грн на РЕБ захисникам
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: