Уряд розширив перелік категорій чоловіків, що можуть перетинати кордон

Офіційно 19:28, 26.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 26 травня, Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови, що регулює питання виїзду за кордон чоловіків призовного віку на час воєнного стану.

Як повідомлялося раніше, попередньо Кабміном було внесено зміни до Постанови, в якій повідомляється, що до списку чоловіків призовного віку, які мають право виїзду за кордон було додано водіїв. Згідно з документом, дозволений пропуск водіїв, які перевозять медичні вантажі, гуманітарну допомогу для потреб Збройних Сил, інших військових формувань, а також населення України.

Відтепер до переліку осіб, що мають право виїзду, додано спортсменів національних збірних команд з олімпійських, неолімпійських видів спорту, осіб, які забезпечують підготовку спортсменів, спортивних суддів та інших фахівців, що забезпечують організаційне, медичне супроводження, антидопінговий контроль тощо.

Зауважимо, що період їх перебування за кордоном не може перевищувати 30 діб з моменту виїзду. Підтверджуючим документом для виїзду є рішення Міністерства молоді та спорту України щодо включення до складу учасників спортивного заходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору