Уряд додатково виділив Сумщині 1,5 млрд грн на зведення фортифікаційних споруд
Поділитися в
Копіювати посилання
Уряд додатково виділив 5,6 мільярда гривень на будівництво фортифікаційних споруд у низці областей України.
Про це на засіданні Кабінету міністрів 2 квітня заявив глава уряду Денис Шмигаль, пише Суспільне.
“На зведення надійних фортифікацій цього року урядом вже виділено 20 млрд гривень. Сьогодні додаємо ще 5,6 млрд гривень”, — сказав прем’єр України.
За словами Шмигаля, з них 1,1 млрд гривень виділяється для зведення фортифікацій в Донецькій області, понад 1 млрд гривень — для Запорізької області, 1,5 млрд гривень для Сумської та 300 і 400 млн гривень для Миколаївської та Херсонської відповідно.
“Робота йде в режимі 24/7. Все це потрібно, аби посилити нашу оборону та захистити наших воїнів”, — додав він.
4 березня Денис Шмигаль повідомляв, що від початку цього року з резервного фонду держбюджету уряд виділив 20 мільярдів гривень на фортифікаційні споруди та будівництво оборонних рубежів.
Головне фото: Сумська ОВА
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: