Упродовж доби росіяни обстріляли три громади Шосткинського району
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом доби, з ранку 27 жовтня до ранку 28 жовтня, російські війська здійснили 23 обстріли по 12 населених пунктах у 6 територіальних громадах області.
Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському, Шосткинському районах, повідомляють у Сумській ОВА.
Під ударами ворога були населені пункти таких громад Шосткинського району:
▪️Есманьська
▪️Шалигинська
▪️Зноб-Новгородська.
Ворог активно застосовував керовані авіаційні бомби: понад 10 ударів КАБ.
Також ворог здійснив удари FPV-дронами по території Сумщини.
Відомо, що з цивільних ніхто не постраждав.
За уточненою інформацією, у Конотопській громаді вночі 27 жовтня пошкоджено, крім нежитлових приміщень і об’єктів цивільної інфраструктури, 1 багатоквартирний та 1 приватний будинок.
За добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 5 людей.
За добу повітряна тривога в області тривала 21 годину 27 хвилин.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: