Упродовж доби на Сумщині виникло п’ять пожеж на відкритій території. Горіло й на Шосткинщині
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 9 вересня, підрозділи ДСНС п’ять разів приборкували загоряння на відкритих територіях у Сумському, Шосткинському, Роменському та Конотопському районах.
Завдяки зусиллям рятувальників дані пожежі не переросли у масштабні.

Всього, упродовж доби, на гасіння таких пожеж залучалося більше 20 чоловік особового складу та 5 одиниці спеціальної техніки ДСНС.
Будьте відповідальними у дотриманні вимог пожежної безпеки. Пам’ятайте про заборону спалювання сухої рослинності. При виявленні загорянь на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером «101»!”, – закликають у ГУ ДСНС у Сумській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: