Упродовж доби армія рф обстріляла території трьох громад Шосткинського району
Поділитися в
Копіювати посилання
Упродовж минулої доби, 22 лютого, армія РФ здійснила 10 обстрілів Сумщини, було зафіксовано 50 ударів з різного озброєння – мінометів, стірлецької зброї, АГС, артилерії. Обстрілів зазнали 4 прикордонні громади, зокрема й Середино-Будська та Свеська Шосткинського району.
Уночі та сьогодні, 23 лютого, зранку російська армія 11 разів відкривала вогонь по Сумщині. Усього зафіксовано 44 вибухи– з мінометів та РСЗВ.
Обстрілів зазнали Юнаківська, Білопільська, Великописарівська, Середино-Будська та Зноб-Новгородська громади.
Про це повідомили у військовій адміністрації.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: