Управління соцзахисту продовжує підтримувати соціально вразливих мешканців громади + Відео

Соціальна сфера 21:05, 10.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Начальник управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Антоніна Наймитенко розповіла про роботу управління щодо нарахування державних виплат за січень:

– Нараховано 3921 особі на загальну суму 11 мільйонів 69 тисяч гривень. Також проводиться підготовка справ субсидіантів та пільговиків для передачі до Пенсійного фонду. Обстежуємо умови проживання одиноких та пристарілих громадян нашої громади. Цього тижня будемо проводити роботи з остаточного оформлення всіх державних справ, які до цього часу перебували у районному управлінні соціального захисту населення. Таких отримувачів державних допомог у нас ще 241 особа. 

Міський голова Микола Нога звернув увагу працівників управління соціального захисту населення на необхідність, перш за все, продовжувати супроводжувати справи субсидіантів, хоча б до того часу, поки їх не візьме в роботу Пенсійний фонд.

Наше завдання – забезпечити людей, які живуть у нашій громаді, безперервними послугами. Тобто Ви ще не можете покинути, хоч з 1 січня цими справами вже повинен займатися Пенсійний. Перший квартал, як мінімум, супроводжуйте це питання. Люди не повинні відчути перехід справ між двома структурами, – звернувся до керівника управління праці та соціального захисту населення Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору