Уночі ворог атакував безпілотником один з енергооб’єктів Сумщини
Війна 09:01, 20.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У ніч на 20 липня ворог наніс удар по об’єкту енергетичної інфрастуктури Конотопщини, застосувавши БпЛА типу “Шахед”. Про це сьогодні зранку повідомили в Сумській ОВА.
“На місці працюють всі необхідні служби. Проводяться аварійно-відновлювальні роботи”, – ідеться в повідомленні.
Один з ворожих безпілотників був знищений нашими силами протиповітряної оборони. Наслідки ворожої атаки ліквідуються.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: