Уночі росіяни з мінометів обстріляли дві громади Шосткинського району
Війна 08:19, 22.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вночі російські військові 4 рази обстріляли Сумщину. Зафіксовано 16 вибухів з мінометів, артилерії та з FPV-дрона, повідомили в ОВА. Під обстрілами були Краснопільська, Середино-Будська та Зноб-Новгородська громади.
▪️Зноб-Новгородська громада: ворог бив з мінометів (10 вибухів).
▪️Середино-Будська громада: 3 міни скинули росіяни на територію громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: