Дерматолог
Авто Світ

Уночі росіяни вже вдруге атакували промислове підприємство на Сумщині

Війна 09:07, 25.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Уночі ворог двічі атакував промислове підприємство в Сумах ударними БпЛА.

Це вже другий обстріл цього об’єкта харчової промисловості – попередній стався у квітні, зазначають у Сумській ОВА.

“На щастя, працівники вчасно спустилися в укриття. Постраждалих немає”, – ідеться в повідомленні.

Також цієї ночі пад атакою рф був Конотоп. Ворог завдав масованого удару.

російські війська застосували ракети та ударні безпілотники. За попередньою інформацією – без жертв і постраждалих.

На місцях працюють екстрені служби. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги – це рятує життя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору