Дерматолог
Авто Світ

Уночі росіяни атакували об’єкти енергетичної системи Сумської області: більше 280 тис. споживачів без світла

Війна 08:38, 17.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні вночі Сумська область зазнала масованого авіаційного удару. Як повідомили у Сумській ОВА, ворожими «Шахедами» були атаковані об’єкти енергетичної системи.

Постраждали населені пункти Конотопського, Охтирського та Сумського районів.

Об’єкти критичної інфраструктури – водоканали, лікарні та інші – підключені до систем резервного живлення.

Унаслідок авіаудару були знеструмлені споживачі в м. Суми, мережі Сумського, Конотопського, Охтирського районів електромереж. А також – Білопільської, Буринської, Лебединської, Путивльської, Тростянецької, Краснопільської, В.Писарівської дільниць, додали у “Сумиобленерго”.

Станом на 7 ранку 17 вересня 281 072 споживачі електроенергії в Сумській області тимчасово без електроенергії. Аварійними бригадами поводяться відновлювальні роботи.

Силами ППО над територією області було збито 16 “Шахедів”, додали в ОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору