Уночі окупанти з мінометів та РСЗВ обстріляли прикордоння Шосткинщини
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом минулої доби, 12 лютого, росіяни здійснили 14 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів – з мінометів, артилерії, FPV дроном камікадзе та скидання ВОГ з БпЛА, повідомили в ОВА. Під обстрілами були Хотінська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська громади.
Уночі та зранку 13 лютого російська армія обстріляла з мінометів та РСЗВ чотири громади. Зокрема Глухівську та Шалигинську Шосткинського району. Нараховано 38 вибухів
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: