Унаслідок російських обстрілів у Шосткинському районі пошкоджено житловий будинок
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом доби, з ранку 18 червня до ранку 19 червня, російські війська здійснили майже 60 обстрілів по 28 населених пунктах в 14 територіальних громадах області. Постраждалих немає, повідомляє Сумська ОВА.
Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському та Шосткинському районах.
Ворог активно застосовував керовані авіаційні бомби: понад 10 ударів КАБів.
Також ворог здійснив удари FPV-дронами, БпЛА та РСЗВ по території Сумщини.
Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:
▪️ у Середино-Будській громаді пошкоджено приватний житловий будинок;
▪️ у Білопільській громаді пошкоджено приватний житловий будинок;
▪️ у Річківській громаді пошкоджено приватний житловий будинок, господарчу споруду;
▪️ у Кролевецькій громаді виникло загоряння будівлі кафе.
За добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 33 людини.
За добу повітряна тривога в області тривала 14 годин 56 хвилин.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: