Унаслідок російської агресії в Ямполі загинула ще одна людина
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 13 вересня, близько 09:00 год. окупанти скинули, за попередніми даними, три керовані авіабомби на цивільну інфраструктуру смт Ямпіль Шосткинського району.
Про це повідомили в Сумській обласній прокуратурі.

Унаслідок атаки ворога загинув 60-річний чоловік, який їхав на своєму авто селищем. Також за медичною допомогою звернулось троє цивільних, серед яких дитина.

Пошкоджено приватні домоволодіння, приміщення аптеки.
За даним фактом розпочато слідство.
Нагадаємо, учора, 12 вересня, унаслідок авіаудару по Ямполю у власному дворі загинула 41-річна жінка.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: