Дерматолог
Авто Світ

Унаслідок російської агресії на Сумщині постраждали ще дві людини

Війна 09:25, 23.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Протягом минулої доби, 22 квітня, російська армія 16 разів обстріляла територію Сумщини. Зафіксовано 182 вибухи, повідомляють в ОВА. Під вогнем опинилися Хотінська, Миропільська, Юнаківська, Краснопільська, Великописарівська та Середино-Будська громади.

В ОК “Північ” уточнили, що внаслідок артилерійського обстрілу одного з сіл Великописарівської громади 22 квітня отримали поранення двоє людей, також пошкоджено житловий будинок.

Сьогодні зранку, 23 квітня, росіяни з безпілотника квадрокоптерного типу скинули вибухівку на територію Великописарівської громади. Зафіксовано 1 вибух.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору