Унаслідок російської агресії на Сумщині постраждали ще дві людини
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом минулої доби, 22 квітня, російська армія 16 разів обстріляла територію Сумщини. Зафіксовано 182 вибухи, повідомляють в ОВА. Під вогнем опинилися Хотінська, Миропільська, Юнаківська, Краснопільська, Великописарівська та Середино-Будська громади.
В ОК “Північ” уточнили, що внаслідок артилерійського обстрілу одного з сіл Великописарівської громади 22 квітня отримали поранення двоє людей, також пошкоджено житловий будинок.
Сьогодні зранку, 23 квітня, росіяни з безпілотника квадрокоптерного типу скинули вибухівку на територію Великописарівської громади. Зафіксовано 1 вибух.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: