Унаслідок ранкового удару по Шостці пошкоджено дві адмінбудівлі, автомобілі та три житлові будинки
Війна 10:17, 11.03.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вранці російський агресор атакував Шосткинську громаду безпілотними літальними апаратами.
Як повідомляє міський голова Микола Нога, унаслідок атаки пошкоджено два адміністративні приміщення, 4 автомобілі, З житлові будинки.
Інформація про поранених не надходила.
Збитки та втрати уточнюються.
“Атака продовжується. Прошу залишатися в укриттях”, – закликає міський голова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: