Унаслідок обстрілу у Шосткинському районі поранено 40-річного чоловіка, пошкоджено й знищено 10 будинків та гуртожиток
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Унаслідок чергового обстрілу цивільних об’єктів на Сумщині поранено місцевого жителя – прокурори фіксують наслідки, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни.
За даними слідства, 11 вересня 2023 року в нічний час окупанти, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, з території російської федерації з артилерії обстріляли смт Зноб-Новгородське Шосткинського району. Уламками посічено фасади 9 приватних будинків, пошкоджено гуртожиток навчального закладу, 1 домоволодіння знищено вщент, його 40-річний власник отримав поранення.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу. У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до УСБУ в Сумській області.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: