Унаслідок обстрілу окупантами Шосткинського району поранено цивільну жінку
Поділитися в
Копіювати посилання
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
За даними слідства, 4 вересня, близько 8:00 окупанти, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, з території російської федерації здійснили артилерійський обстріл цивільної інфраструктури м. Дружба Шосткинського району. 47-річна місцева жителька отримала поранення, перебуваючи на території власного домогосподарства. Також пошкоджено 7 приватних будинків.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу. У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до УСБУ в Сумській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: