Дерматолог
Авто Світ

Унаслідок нічного обстрілу у Новгород-Сіверському пошкоджено 10 будинків, магазин та автомобілі

Війна 10:52, 17.11.2025
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 16 листопада, пізно ввечері росіяни атакували м.Новгород-Сіверський ударними БПЛА по типу “Герань-2”. Про це повідомляє голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов. 

Сьогодні зранку він опублікував фото наслідків обстрілу. За даними Селіверстова, у місті пошкоджено десяток домогосподарств, магазин та два транспортних засоби.

На щастя, постраждалих немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору