Унаслідок нічного обстрілу у Новгород-Сіверському пошкоджено 10 будинків, магазин та автомобілі
Війна 10:52, 17.11.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 16 листопада, пізно ввечері росіяни атакували м.Новгород-Сіверський ударними БПЛА по типу “Герань-2”. Про це повідомляє голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

Сьогодні зранку він опублікував фото наслідків обстрілу. За даними Селіверстова, у місті пошкоджено десяток домогосподарств, магазин та два транспортних засоби.
На щастя, постраждалих немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: