Унаслідок чергового обстрілу цивільних об’єктів у Шосткинському районі поранено місцевого жителя
Поділитися в
Копіювати посилання
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України), інормує прокуратура Сумської області.
За даними слідства, сьогодні, 15 листопада, близько 12:00 окупанти, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, з території російської федерації з міномета обстріляли м. Середина-Буду Шосткинського району. Унаслідок обстрілу пошкоджено лінію електропередачі, уламками посічено фасади приватних будинків, 48-річний місцевий житель отримав поранення.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу. У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до УСБУ в Сумській області.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: