Унаслідок авіаудару по Шосткинській громаді зруйновано обʼєкт інфраструктури
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 7 вересня, зранку російський агресор наніс авіаційний удар по території Воронізького старостинського округу Шосткинської громади.
Про це повідомляє міський голова Микола Нога.
За його словами, унаслідок обстрілу зруйновано обʼєкт інфраструктури.
Без електроенергії наразі всі населені пункти громади.
“Працюють аварійно-відновлювальні бригади. Задіяно резервні потужності водозабезпечення, працюють Пункти незламності. Енергетики працюють над відновленням електропостачання!”, – пише Микола Нога.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: