“Укрзалізниця” відновлює залізничне сполучення на Сумщині

Транспорт 10:30, 31.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

“Укрзалізниця” почала відновлювати сполучення з Тростянцем. Це триватиме три дні.

Про це повідомив в Telegram-канал в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишин.

Вже два дні як звільнено Тростянець, Сумська область, Південна залізниця. Доїхали залізницею. За три дні відновимо приміський дизель поїзд із Харкова“, – повідомив учора керівник УЗ.

Камишин також зазначив, що у Тростянці російські війська зруйнували вокзал, привокзальну площу, депо та багато міської інфраструктури.

 “Сьогодні ми доїхали до міста Тростянець, що на Сумщині. Вже за три дні ми сюди відновимо залізничне сполучення, а ще два дні тому тут був ворог. Наші війська його відбили. То що було раніше привокзальною площею — виглядає страшно, але нічого, перемагаємо і відбудуємо. Як тільки наші війська звільняють місто, залізниця відбудовує інфраструктуру і відновлює пасажирські поїзди. Так буде скрізь“, — заявив Камишин.

 Про відновлення залізничного сполучення між Сумщиною та Харківщиною повідомляє і голова Сумської ОВА Дмитро Живицький:

– Мій заступник Олег Клименчуков наразі займається питанням відновлення залізничної інфраструктури, транспортного сполучення в області. У нас ціль номер один — відновити залізничне сполучення хоча б на території східної половини області. Над цим питанням ми активно співпрацюємо з керівництвом Укрзалізниці та Південної залізниці. Сьогодні “Укрзалізниця” є нашим надійним партнером. Із керівництвом Сумської дільниці Південної залізниці було оглянуто станцію Боромля і домовлено про часткове відновлення залізничного сполучення, як вантажного, так і пасажирського, щоб люди могли пересуватись залізницею хоча б для початку територією Сумської та Харківської областей.
Тож будуть відновлені колії, здійснюватиметься перевірка щодо можливих замінувань колій та вокзалу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору