«Укренерго» повідомило, що у перший день серпня відключень не буде
Поділитися в
Копіювати посилання
Знову приємна новина. Завтра, 1 серпня, відключення не прогнозуються. Про це інформує НЕК «Укренерго».
Повідомляється, що через похолодання тенденція до зниження споживання по країні зберігається.
Однак, у вечірні години навантаження на систему все ще високе. Вчора вечірній максимум на 1,2 % перевищував аналогічний період понеділка. Прохолодніші ночі впливають на зниження споживання в ранкові години.
«За можливості, перенесіть користування потужними електроприладами на денні години – з 11:00 до 15:00. Це період, коли в енергосистемі найбільше електроенергії завдяки активній роботі сонячних електростанцій», – закликають енергетики.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: