«Укренерго» повідомило про зміни у застосуванні графіків відключень
Енергетика 22:48, 19.06.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні НЕК «Укренерго» інформувала про те, що 20 червня обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень по всій Україні з 00.00 до 24.00.
Але пізно ввечері було повідомлено про зміни. З 00.00 до 06.00 дія графіків погодинних відключень скасовується.
За інформацією «Укренерго», з 06.00 до 24.00 споживання буде обмежуватись за встановленими обленерго графіками.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: