Дерматолог
Авто Світ

«Укренерго» повідомило про зміни у застосуванні графіків відключень

Енергетика 22:48, 19.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні НЕК «Укренерго» інформувала про те, що 20 червня обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень по всій Україні з 00.00 до 24.00.

Але пізно ввечері було повідомлено про зміни. З 00.00 до 06.00 дія графіків погодинних відключень скасовується.

За інформацією «Укренерго», з 06.00 до 24.00 споживання буде обмежуватись за встановленими обленерго графіками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору