Українські військові уразили пункт 448-ї бригади на Курщині, звідки запустили дві ракети по Сумах — Генштаб
Поділитися в
Копіювати посилання
Сили оборони України уразили пункт постійної дислокації 448-ї ракетної бригади армії рф на Курщині. Саме звідти на Вербну неділю летіли дві ракети по Сумах.
Це підтвердили у Генштабі ЗСУ.
“Підрозділи Сил безпілотних систем, Сил спеціальних операцій ЗС України, Служби безпеки України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України, атакували низку об’єктів в Курській області, пов’язаних з воєнними злочинцями, які причетні до ракетного удару по місту Суми 13 квітня 2025 року та до інших воєнних злочинів проти народу України”, — зазначили у повідомленні.
Результати удару уточнюють, наразі зафіксували вторинну детонацію боєприпасів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: