Україні потрібен компроміс

Суспільство 10:22, 28.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Україна гостро потребує компромісів, які необхідні для розвитку держави та суспільства. Постійні конфлікти гальмують розвиток країни. Українці заслуговують на справедливу, чесну та компетентну владу.

Ми всі заслуговуємо жити в успішній Україні. Заради цієї мети варто йти на будь-які розумні компроміси – між Сходом та Заходом України, між центром та регіонами, між простими громадянами та владою, між різними політичними силами, між Україною та країнами-сусідами. Партія «ОСНОВА» знайде такі компроміси!

КОМПРОМІС МІЖ СХОДОМ ТА ЗАХОДОМ ЗАРАДИ ЄДНОСТІ!

В Україні має бути одна державна мова та дві офіційні мови – англійська та російська. Потрібно закріпити статус мов національних меншин, щоб врахувати думку громад та забезпечити виконання Європейської Хартії регіональних мов.

Суспільство вимагає заборону на втручання представників центральної влади в релігійні справи та справи органів місцевого самоврядування в питаннях історичної пам‘яті. Досить змінювати назви вулиць, потрібно зайнятися економікою та проблемами людей.

Треба встановити кримінальну відповідальність для політиків, чиновників, ЗМІ за розпалювання ворожнечі між регіонами України, образу особистості за регіональною ознакою, встановити заборону сепаратистських та радикальних націоналістичних угруповань.

КОМПРОМІС З СУСІДНІМИ ДЕРЖАВАМИ ЗАРАДИ МИРУ!

Україна має встановити позаблоковий статус, відмовитися від інтеграції в НАТО, ОДКБ та інші військові союзи, відмовитися від розміщення на території України військових баз інших країн. Наше завдання – розвинути власну сильну українську армію.

Треба забезпечити на законодавчому рівні широкі права національних меншин в сфері використання рідної мови і взаємовідносинах з органами місцевої влади. Люди мають право на розвиток національної культури та збереження традицій.

Українці вимагають реалізації мирного плану повернення Донбасу та Криму за допомогою міжнародних юридичних механізмів. Введення миротворчих військ з подальшим перехідним періодом під керівництвом міжнародної адміністрації збереже життя громадян та відновить суверенітет України.

КОМПРОМІС МІЖ ЦЕНТРОМ ТА РЕГІОНАМИ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ!

Треба надати широкі повноваження місцевому самоврядуванню в питаннях економіки, гуманітарної політики, охорони правопорядку, розпорядження місцевими земельними ресурсами та інших питаннях функціонування громад.

В Україні потрібно створити другу палату Парламенту, яка б складалася з 50 осіб з рівним представництвом від кожного регіону України. Це дозволить уникнути поспішності та впливу політичної кон‘юнктури на долю громадян, а також враховувати у законотворчій діяльності думку регіональних еліт.

Треба значно збільшити частку відрахувань до місцевих бюджетів із ключових податків та зборів, тим самим забезпечивши вирішення місцевих проблем та створивши умови для розвитку регіонів.

КОМПРОМІС СЕРЕД ПОЛІТИКІВ – ЗАРАДИ ЛЮДЕЙ!

В Україні має бути парламентська республіка з широкими повноваженнями Прем‘єр-міністра та скороченнями кількості депутатів з 450 до 250. Депутати мають служити народу, а не використовувати посаду для збагачення.

Відкриті вибори депутатів за відкритими списками та відмова від мажоритарної системи забезпечать відповідальність політичних сил перед людьми та закриють вхід до Парламенту для тих, хто намагається купити місця в списках.

Опозиція має законодавчо отримати права на контрольні функції по відношенню до дій влади. Сильна опозиція забезпечить підзвітність влади та можливість своєчасного реагування на корупційні дії чиновників.

КОМПРОМІС МІЖ ЛЮДИНОЮ ТА ВЛАДОЮ – ЗАРАДИ ЗГОДИ!

Треба забезпечити можливість проведення всеукраїнського референдуму по ключовим питанням життєдіяльності держави. Громадяни мають право на власну думку, а рішення народу має бути остаточним та законодавчо закріпленим.

В Україні треба встановити виборність посад голів місцевих адміністрацій, місцевих суддів, керівників місцевих органів правопорядку та забезпечити можливість їх відклику за ініціативою громади. Це забезпечить пряму відповідальність влади перед громадою.

Суспільство вимагає зняття недоторканості з усіх депутатів усіх рівнів з можливістю їх відклику за ініціативою громади. Депутати, що не виконують власні передвиборчі обіцянки мають піти з посади та нести політичну відповідальність за свою бездіяльність.

АЛЕ В БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ КОМПРОМІСУ НІКОЛИ НЕ БУДЕ! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору