Україна повернула тіла 5-ти захисників, які воювали на Сумському напрямку
Суспільство 12:49, 26.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 26 квітня, в Україну повернули тіла 140 загиблих українських військових. Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими
Зокрема вдалося репатріювати 112 тіл Оборонців, що воювали на Донецькому напрямку, 20 полеглих воїнів на Луганському напрямку, 5 тіл Оборонців з Сумського напрямку, 2 полеглих воїна на Запорізького напрямку та одного із Херсонського напрямку.
Після ідентифікації тіла наших Оборонців передадуть родинам для гідного поховання.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: