Удар по енергообʼєкту в прикордонні: без електрики частина Н.-Сіверського району
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 18 жовтня, ворог поцілив по енергообʼєкту в прикордонні. Про це проінформував начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.
Він повідомив, що без електропостачання опинилося близько 17 тисяч абонентів у Новгород-Сіверському та Корюківському районах.
Більшість вже підключено. Роботи із відновлення тривають.
Наразі без електрики лишаються частина населених пунктів Семенівської громади. В’ячеслав Чаус нагадав, що робота енергетиків у прикордонні повʼязана із безпосередньою загрозою життю через російські безпілотники та FPV-дрони.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: