Дерматолог
Авто Світ

Удар по енергообʼєкту в прикордонні: без електрики частина Н.-Сіверського району

Війна, Енергетика 13:08, 19.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 18 жовтня, ворог поцілив по енергообʼєкту в прикордонні. Про це проінформував начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

Він повідомив, що без електропостачання опинилося близько 17 тисяч абонентів у Новгород-Сіверському та Корюківському районах.

Більшість вже підключено. Роботи із відновлення тривають.

Наразі без електрики лишаються частина населених пунктів Семенівської громади. В’ячеслав Чаус нагадав, що робота енергетиків у прикордонні повʼязана із безпосередньою загрозою життю через російські безпілотники та FPV-дрони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору