Учора з полону повернувся захисник із Великої Писарівки
Суспільство 10:56, 1.06.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Нагадаємо, учора, 31 травня, після тривалої перерви відбувся обмін полоненими. З російського полону вдалося повернути 75 людей. У їх числі 32-річний Андрій Барбін із Великої Писарівки, пише Суспільне.

Андрій служив у 10 окремій Гірсько-штурмовій бригаді “Едельвейс”, потрапив у полон на Донецькому напрямку, розповіла його мама Наталія.
“Чекали сина з полону 11 місяців”, – говорить мати воїна.
У держприкордонслужбі показали, у якому стані Андрій повернувся з російської неволі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: