Учора росіяни поранили на Сумщині двох цивільних
Поділитися в
Копіювати посилання
Упродовж минулої доби окупанти обстріляли 27 населених пунктів Сумської області. Загалом нараховано 257 ударів.
Як повідомили в обласній поліції, унаслідок обстрілів поранення отримало 2 особи. Зокрема, під час авіаудару по виробничій інфраструктурі Конотопа постраждав 59-річний працівник підприємства. У Білопіллі під час артобстрілу поранено 64-річну жінку. Її ушпиталили.

Крім того, в області пошкоджено 5 приватних домогосподарств, адміністративну будівлю, 2 авто, приміщення ФОП та господарське приміщення.

За кожним із фактів відкриті кримінальні провадження за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: