Дерматолог
Авто Світ

Учора під ворожими обстрілами знову були і північні громади Сумщини

Війна 10:30, 3.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Як зазначив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, 2 грудня протягом дня ворог завдав 76 ударів по прикордонню із різних видів озброєння.

Під обстрілами були Середино-Будська, Зноб-Новгородська, Краснопільська та Білопільська громади.

Стосовно громад на півночі області.

По Середино-Будській громаді росіяни ударили з міномету (1 «приліт») та з САУ (22 «прильоти). Без руйнувань.

По Зноб-Новгородській громаді били з мінометів 120 мм калібру. 21 міна вибухнула на нашій території. Внаслідок обстрілу пошкоджені склади місцевого господарства.

Також після 19 години був обстріл цього ж села одночасно із реактивної системи залпового вогню (6 «прильотів») та САУ (4 «прильоти»). Без постраждалих.

На фото – наслідки обстрілу Зноб-Новгородської громади.

Ніч та ранок в області були тихими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору