Учора під ворожим мінометним вогнем опинилися 5 громад Шосткинського району
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 2 квітня, росіяни протягом дня 39 разів відкривали вогонь по прикордонних територіях та населених пунктах Сумської області. Зафіксовано 226 вибухів, інформує ОВА.
Ворог бив з мінометів, артилерії, РСЗВ, застосовував БПЛА, наносив авіаудари з гелікоптера. До прикладу, лише по Краснопільській громаді випустили 40 ракет.
Під обстрілами були й території Шосткинського району:
▪️Есманьська громада: здійснено мінометні обстріли (25 вибухів).
▪️Шалигинська громада: були мінометні обстріли (9 вибухів).
▪️Середино-Будська громада: росіяни вдарили з артилерії (26 вибухів). Цієї ночі на громаду окупанти скинули ще 8 мін.
▪️Зноб-Новгородська громада: зафіксовано мінометні обстріли (16 вибухів).
▪️Глухівська громада: здійснено мінометний обстріл (5 вибухів).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: