Учні Шосткинського спортивного ліцею отримали три призові місця у Всеукраїнських творчих конкурсах

 Поділитися

Поділитися в

 Протягом лютого-березня поточного року учні Шосткинського спортивного ліцею взяли участь у двох Всеукраїнських творчих конкурсах та отримали призові місця.
 Як інформують у навчальному закладі, з 16 січня по 17 лютого пройшов Всеукраїнський двотуровий дистанційний конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та сучасного мистецтва «Ліга Талантів ART». Конкурс проходив у трьох номінаціях: образотворче мистецтво; декоративно-ужиткове мистецтво; сучасне мистецтво.
 Учень 9 класу Дмитро Скумін взяв участь у номінації «Декоративне-ужиткове мистецтво». Його робота – народна іграшка «Берегиня України» – посіла І місце. Він став лауреатом першого ступеня та був нагороджений дипломом, медаллю та кубком переможця.
 Учениця 10 класу Ангеліна Стангріт у номінації «Сучасне мистецтво» посіла ІІ місце. На розгляд журі конкурсу вона надала серію фотографій «На шляху до перемоги!» та отримала відповідні нагороди від організаторів.
 Крім цього, учениця 6 класу Маргарита Кішко була учасницею Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості, присвяченому пам’яті Марії Примаченко «Чарівний світ українського мистецтва» та виборола І місце. Журі розглянуло її роботу – малюнок
 До участі у конкурсі дітей підготували вчителька трудового навчання Зінаїда Автюхова, вчителька основ здоров’я Олександра Мирошниченко та вчителька музики та образотворчого мистецтва Олена Курченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору