Учні понад 60 шкіл Сумщини сьогодні залишилися вдома
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 9 лютого, через негоду на Сумщині учні середньої школи частково перейшли на дистанційну форму навчання.
“Зараз в області функціонують 386 закладів загальної середньої освіти. За рішенням педради, ураховуючи складні погодні умови, на сьогодні на дистанційну форму навчання перейшли 64 заклади, де навчаються 1-11 класи, а також 5 закладів освіти, де навчаються учні 1-6 класів. Усього 6 654 учні, які через погодні умови навчаються дистанційно“, – повідомив заступник директора департаменту освіти та науки Сумської ОДА Юрій Харламов.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: