Дерматолог
Авто Світ

Учні понад 60 шкіл Сумщини сьогодні залишилися вдома

Освіта 12:59, 9.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 9 лютого, через негоду на Сумщині учні середньої школи частково перейшли на дистанційну форму навчання.

“Зараз в області функціонують 386 закладів загальної середньої освіти. За рішенням педради, ураховуючи складні погодні умови, на сьогодні на дистанційну форму навчання перейшли 64 заклади, де навчаються 1-11 класи, а також 5 закладів освіти, де навчаються учні 1-6 класів. Усього 6 654 учні, які через погодні умови навчаються дистанційно“, –  повідомив  заступник директора департаменту освіти та науки Сумської ОДА Юрій Харламов.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору