Учні із Шостки – серед переможців обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Данило Лакоза та Дар’я Крекотень, учні Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, стали переможцями ІІІ (обласного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
У ІІІ етапі конкурсу взяли участь 165 учнів із 38 територіальних громад.
Підготували переможців викладачі Інна Андрущенко, Наталія Приткова та Світлана Цьомка.
– Дякуємо усім учням Шосткинської міської територіальної громади та їх учителям за участь у конкурсі.
Бажаємо всім учасникам успіхів, натхнення та нових перемог! – повідомляє Центр професійного розвитку педагогічних працівників ШМР.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: