Учениця Шосткинської музичної школи №1 – серед переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу мистецтв “Творчий ринг”
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомлялося раніше, переможцями першого туру Всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв “Творчий ринг”стали 5 учнів Шосткинської дитячої музичної школи 2: Ростислав Кліменко, Олександра Шарпан, Софія Іллічова, Марія Рисак, Єлизавета Демченко. Викладач – Інна Вирозуб.
За інформацією Шосткинської дитячої музичної школи №1, перемогу у цьому конкурсі здобула і учениця їхньої школи Маргарита Макаренко. Вона представляла Шостку у номінації “Інструментальний жанр” – фортепіано. Викладач – Світлана Ладинська.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: