Учениці Шосткинської музичної школи №2 – срібні призерки Всеукраїнського конкурсу в Черкасах
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
14 травня у Черкасах пройшов Всеукраїнський конкурс вокалізів «Kamerton». Гідно представили наше місто на конкурсі учениці Шосткинської дитячої школи №2. Лауреатками ІІ ступеня у номінації «Вільна програма» стали Варвара Щербань та Софія Маменко.
Підготували учасниць викладач та директор школи Наталія Ворніческу, концертмейстер – Олеся Авула.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: