Учениці Шосткинської дитячої школи мистецтв — переможці Всеукраїнського конкурсу «Барви Сумщини»
Поділитися в
Копіювати посилання
Учні Шосткинської дитячої школи мистецтв гідно представили заклад на VIII Всеукраїнському конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Барви Сумщини» та здобули високі нагороди.
За підсумками конкурсу призові місця вибороли:
- Синиця Софія — І місце
- Якименко Олександра — І місце
- Грищенко Єлизавета — ІІ місце.

Юні мисткині продемонстрували високий рівень майстерності, творчий підхід та любов до декоративно-прикладного мистецтва.
Колектив Шосткинської дитячої школи мистецтв щиро вітає переможців і бажає їм подальших творчих успіхів, нових ідей та яскравих перемог у майбутньому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: